Ale Robot

Zapisz na zajęcia

Zaloguj się

Nie masz konta? Załóż je za darmo!

Zapomniane hasło

News

Młody Robotyk Poziom 1 startuje w październiku

2017-09-05

7.10.2017 rozpoczyna się nasz sztandarowy kurs z robotyki w Bałuckim Ośrodku Kultury. Autko, które samo omija przeszkody, robotyczna pułapka na myszy, wojownicy sumo czy robot, który szuka wyjścia z labiryntu to tylko część z zadań, które czekają na młodych konstruktorów w trakcie naszej przygody z klockami LEGO.

czytaj więcej...

Zajęcia w roku szkolnym 2017/2018

2017-09-05

Jak co roku organizujemy zajęcia w kilku szkołach podstawowych na terenie Łodzi i województwa.

czytaj więcej...

Zajęcia z robotyki w II semestrze

2017-01-12

Niesamowite inteligentne konstrukcje z klocków Lego – to wszystko na zajęciach z Ale Robot.

czytaj więcej...

Newsletter

NASI PARTNERZY

Kino Bałtyk


Piosenki dla dzieci
Bałucki Ośrodek Kultury
Strona dedykowana ojcom

Zajęcia w czasie ferii i w semestrze letnim.

Opublikowano:

Po feriach zimowych rozpocznie się cykl zajęć Młody Robotyk Poziom 1 (dla początkujących i nie tylko) - startujemy 28 lutego w BOK Rondo. Do końca stycznia obowiązuje cena promocyjna -200 zł (cena regularna to 240 zł).

Dla zainteresowanych spoza Łodzi - w ramach całorocznej Akademii Robotyki prowadzimy także przez cały rok zajęcia w Koluszkach (we wtorki), Skierniewicach (w soboty) i Brzezinach (w poniedziałki i piątki). Wciąż jest możliwość dołączenia do istniejących grup! Wszystkie zajęcia popołudniowe zaczynają się od 17:00. Zapisy na wyżej wymienione warsztaty odbywają się w prowadzących je placówkach – jeżeli są Państwo zainteresowani, to prosimy o kontakt, a udzielimy wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie ferii zimowych i tuż po będziemy także prowadzili pojedyncze warsztaty w Tuszynie i Plichtowie, do których również można dołączyć.