Ale Robot

Zapisz na zajęcia

Zaloguj się

Nie masz konta? Załóż je za darmo!

Zapomniane hasło

News

Kolejna odsłona warsztatów Młody Robotyk Poziom 1

2017-12-11

Już wkrótce, bo 17 Lutego, rozpoczyna się nasz sztandarowy kurs z robotyki, czyli Młody Robotyk Poziom I

czytaj więcej...

Zajęcia w Uniejowie, Brzezinach i Gorzkowicach

2017-11-06

Informujemy, że prowadzimy zajęcia także w placówkach poza Łodzią. Zapraszamy do udziału w naszych warsztatach w Uniejowie, Brzezinach i Gorzkowicach!

czytaj więcej...

Młody Robotyk Poziom 1 startuje w październiku

2017-09-05

7.10.2017 rozpoczyna się nasz sztandarowy kurs z robotyki w Bałuckim Ośrodku Kultury. Autko, które samo omija przeszkody, robotyczna pułapka na myszy, wojownicy sumo czy robot, który szuka wyjścia z labiryntu to tylko część z zadań, które czekają na młodych konstruktorów w trakcie naszej przygody z klockami LEGO.

czytaj więcej...

Newsletter

NASI PARTNERZY

Kino Bałtyk


Piosenki dla dzieci
Bałucki Ośrodek Kultury
Strona dedykowana ojcom

Zajęcia w Plichtowie i Brzezinach

Opublikowano:

Miło nam poinformować że od Poniedziałku 7 marca ruszają zajęcia w Gminno Parkowym Centrum Kultury i Ekologii w Plichtowie. Zajęcia w centrum będą odbywać się co tydzień w godzinach 17-18, są one przewidziane dla dzieci w wieku 6-9 lat przy wykorzystaniu zestawów edukacyjnych Lego WeDo (takich samych jak w SP202). Ilość miejsc jest ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku wyrażenia chęci udziału prosimy o wypełnienie formularza. Na zgłoszenia czekamy do soboty 5 marca

Koszt zajęć:

- jednorazowe wejście 25 zł,

- 4 spotkania 85 zł.

Starszych miłośników robotyki zapraszamy na zajęcia z wykorzystaniem zestawów Lego Mindstorms. Zajęcia będą odbwać się w Centrum Promocji i Kultury w Brzezinach w Czwartki - a pierwsze zajęcia odbędą się już 10 marca. Zapisy prowadzone są przez centrum pod nr 46 874 31 31. Koszt zajęć to 30 zł (2 godziny zajęć)

W razie pytań prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub telefoniczny.