Ale Robot

Zapisz na zajęcia

Zaloguj się

Nie masz konta? Załóż je za darmo!

Zapomniane hasło

News

Kolejna odsłona warsztatów Młody Robotyk Poziom 1

2017-12-11

Już wkrótce, bo 17 Lutego, rozpoczyna się nasz sztandarowy kurs z robotyki, czyli Młody Robotyk Poziom I

czytaj więcej...

Zajęcia w Uniejowie, Brzezinach i Gorzkowicach

2017-11-06

Informujemy, że prowadzimy zajęcia także w placówkach poza Łodzią. Zapraszamy do udziału w naszych warsztatach w Uniejowie, Brzezinach i Gorzkowicach!

czytaj więcej...

Młody Robotyk Poziom 1 startuje w październiku

2017-09-05

7.10.2017 rozpoczyna się nasz sztandarowy kurs z robotyki w Bałuckim Ośrodku Kultury. Autko, które samo omija przeszkody, robotyczna pułapka na myszy, wojownicy sumo czy robot, który szuka wyjścia z labiryntu to tylko część z zadań, które czekają na młodych konstruktorów w trakcie naszej przygody z klockami LEGO.

czytaj więcej...

Newsletter

NASI PARTNERZY

Kino Bałtyk


Piosenki dla dzieci
Bałucki Ośrodek Kultury
Strona dedykowana ojcom

Ogólnopolskiego Przeglądu Innowacji i Twórczości w Edukacji

Opublikowano:

23 Maja 2016 r. w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi odbędzie się III edycja Ogólnopolskiego Przeglądu Innowacji i Twórczości w Edukacji. Wydarzeniu, jak co roku, towarzyszy konkurs. W tym roku kapituła stawia na innowacyjne działania nauczycieli oraz kreatywne projekty uczniowskie.

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi aktywnie angażuje się w projekty promujące twórczość. Po konferencji naukowej „Profesjonalizacja Kreatywności” – spotkaniu środowiska naukowego z reprezentantami łódzkich firm i instytucji spod znaku Łódź Kreuje, przyszła kolej na popularyzowanie innowacyjnych projektów autorstwa dzieci i młodzieży. Organizatorzy Przeglądu postanowili wyróżnić uczniów, którzy odznaczają się ciekawymi pomysłami, kreatywnie rozwiązują powierzone zadania i wykazują się odwagą w myśleniu i działaniu. Przegląd jest też okazją do nagrodzenia nauczycieli, którzy traktują swoją pracę jak twórcze wyzwanie, prowadzą lekcje w niekonwencjonalny, ciekawy sposób, inspirujący uczniów do myślenia i samodzielnych poszukiwań.
Podczas uroczystej gali w siedzibie Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi zostaną ogłoszone wyniki konkursu i wręczone nagrody. W trakcie spotkania będzie można zobaczyć prezentacje najciekawszych projektów oraz wziąć udział w warsztatach metodycznych.