Ale Robot

Zapisz na zajęcia

Zaloguj się

Nie masz konta? Załóż je za darmo!

Zapomniane hasło

News

Kolejna odsłona warsztatów Młody Robotyk Poziom 1

2017-12-11

Już wkrótce, bo 17 Lutego, rozpoczyna się nasz sztandarowy kurs z robotyki, czyli Młody Robotyk Poziom I

czytaj więcej...

Zajęcia w Uniejowie, Brzezinach i Gorzkowicach

2017-11-06

Informujemy, że prowadzimy zajęcia także w placówkach poza Łodzią. Zapraszamy do udziału w naszych warsztatach w Uniejowie, Brzezinach i Gorzkowicach!

czytaj więcej...

Młody Robotyk Poziom 1 startuje w październiku

2017-09-05

7.10.2017 rozpoczyna się nasz sztandarowy kurs z robotyki w Bałuckim Ośrodku Kultury. Autko, które samo omija przeszkody, robotyczna pułapka na myszy, wojownicy sumo czy robot, który szuka wyjścia z labiryntu to tylko część z zadań, które czekają na młodych konstruktorów w trakcie naszej przygody z klockami LEGO.

czytaj więcej...

Newsletter

NASI PARTNERZY

Kino Bałtyk


Piosenki dla dzieci
Bałucki Ośrodek Kultury
Strona dedykowana ojcom

Opinie

Chcesz się podzielić z nami swoją opinią na temat warsztatów Ale Robot, napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego lub wysyłając meila na adres info_at_alerobot.pl.

Najciekawsze opinie zamieścimy na naszej stronie.

Syn po zajęciach opowiadał mi przez całą drogę do domu o robotach. Nie może się doczekać kiedy znowu będzie mógł przyjść na zajęcia.

Natalia, mama 8-letniego Adrianna.


Mój 8-letni syn jest wielkim miłośnikiem klocków Lego. Zawsze gdy przeglądał stronę Lego w internecie marudził, jakby chciał dostać zestawy z robotami Mindstorms. Niestety ich ceny nie są dla śmiertelników. Na szczęście pojawiła się Akademia Robotyki. Jesteśmy po zajęciach na poziomie 0. Synowi bardzo się podobało, 2 godziny minęły błyskawicznie, a robot którego sami zbudowali i zaprogramowali był powodem wielkiej dumy i satysfakcji. Już zapisaliśmy się na następny poziom. Pan wykładowca jest bardzo sympatyczny i ma świetny kontakt z dziećmi. Polecam jako rozwijającą alternatywę dla gier i seriali.

Aleksandra, mama 8-letniego Mateusza


Dziękujemy za wspaniałe prowadzenie urodzin syna.
Wszystkim dzieciom bardzo się podobało:)

Ania, mama 12 letniego Adama