Ale Robot

Zapisz na zajęcia

Zaloguj się

Nie masz konta? Załóż je za darmo!

Zapomniane hasło

News

Zapisy na zajęciach w szkołach: SP169 i SP202 w Łodzi

2018-09-11

Informacja o zajęciach dodatkowych z robotyki dla uczniów ze Szkół Podstawowych nr 169 i nr 202 w Łodzi.

czytaj więcej...

Zajęcia z robotyki co sobotę w BOK "Rondo"

2018-09-07

Zajęcia Młody Robotyk Poziom I tradycyjnie będą odbywać się w Bałuckim Ośrodku Kultury "Rondo" (Łódź, Limanowskiego 166). Pierwsze spotkanie już 6 października. Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku 7-13 lat, a na cykl składają się 4 zajęcia po 180 minut, które będą odbywać się co sobotę w godzinach 10:00 - 13:00.

czytaj więcej...

Młody Robotyk Poziom 1 - edycja wiosenna (luty-marzec 2018)

2017-12-11

Informacja o wiosennych (luty-marzec 2018) zajęciach z cyklu Młody Robotyk Poziom I w Bałuckim Ośrodku Kultury "Rondo".

czytaj więcej...

Newsletter

NASI PARTNERZY

Kino Bałtyk


Piosenki dla dzieci
Bałucki Ośrodek Kultury
Strona dedykowana ojcom

Zajęcia w czasie ferii i w semestrze letnim.

Opublikowano:

Po feriach zimowych rozpocznie się cykl zajęć Młody Robotyk Poziom 1 (dla początkujących i nie tylko) - startujemy 28 lutego w BOK Rondo. Do końca stycznia obowiązuje cena promocyjna -200 zł (cena regularna to 240 zł).

Dla zainteresowanych spoza Łodzi - w ramach całorocznej Akademii Robotyki prowadzimy także przez cały rok zajęcia w Koluszkach (we wtorki), Skierniewicach (w soboty) i Brzezinach (w poniedziałki i piątki). Wciąż jest możliwość dołączenia do istniejących grup! Wszystkie zajęcia popołudniowe zaczynają się od 17:00. Zapisy na wyżej wymienione warsztaty odbywają się w prowadzących je placówkach – jeżeli są Państwo zainteresowani, to prosimy o kontakt, a udzielimy wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie ferii zimowych i tuż po będziemy także prowadzili pojedyncze warsztaty w Tuszynie i Plichtowie, do których również można dołączyć.