Ale Robot

Zapisz na zajęcia

Zaloguj się

Nie masz konta? Załóż je za darmo!

Zapomniane hasło

News

Zapisy na zajęciach w szkołach: SP169 i SP202 w Łodzi

2018-09-11

Informacja o zajęciach dodatkowych z robotyki dla uczniów ze Szkół Podstawowych nr 169 i nr 202 w Łodzi.

czytaj więcej...

Zajęcia z robotyki co sobotę w BOK "Rondo"

2018-09-07

Zajęcia Młody Robotyk Poziom I tradycyjnie będą odbywać się w Bałuckim Ośrodku Kultury "Rondo" (Łódź, Limanowskiego 166). Pierwsze spotkanie już 6 października. Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku 7-13 lat, a na cykl składają się 4 zajęcia po 180 minut, które będą odbywać się co sobotę w godzinach 10:00 - 13:00.

czytaj więcej...

Młody Robotyk Poziom 1 - edycja wiosenna (luty-marzec 2018)

2017-12-11

Informacja o wiosennych (luty-marzec 2018) zajęciach z cyklu Młody Robotyk Poziom I w Bałuckim Ośrodku Kultury "Rondo".

czytaj więcej...

Newsletter

NASI PARTNERZY

Kino Bałtyk


Piosenki dla dzieci
Bałucki Ośrodek Kultury
Strona dedykowana ojcom

Ogólnopolskiego Przeglądu Innowacji i Twórczości w Edukacji

Opublikowano:

23 Maja 2016 r. w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi odbędzie się III edycja Ogólnopolskiego Przeglądu Innowacji i Twórczości w Edukacji. Wydarzeniu, jak co roku, towarzyszy konkurs. W tym roku kapituła stawia na innowacyjne działania nauczycieli oraz kreatywne projekty uczniowskie.

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi aktywnie angażuje się w projekty promujące twórczość. Po konferencji naukowej „Profesjonalizacja Kreatywności” – spotkaniu środowiska naukowego z reprezentantami łódzkich firm i instytucji spod znaku Łódź Kreuje, przyszła kolej na popularyzowanie innowacyjnych projektów autorstwa dzieci i młodzieży. Organizatorzy Przeglądu postanowili wyróżnić uczniów, którzy odznaczają się ciekawymi pomysłami, kreatywnie rozwiązują powierzone zadania i wykazują się odwagą w myśleniu i działaniu. Przegląd jest też okazją do nagrodzenia nauczycieli, którzy traktują swoją pracę jak twórcze wyzwanie, prowadzą lekcje w niekonwencjonalny, ciekawy sposób, inspirujący uczniów do myślenia i samodzielnych poszukiwań.
Podczas uroczystej gali w siedzibie Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi zostaną ogłoszone wyniki konkursu i wręczone nagrody. W trakcie spotkania będzie można zobaczyć prezentacje najciekawszych projektów oraz wziąć udział w warsztatach metodycznych.