Ale Robot

Zapisz na zajęcia

Zaloguj się

Nie masz konta? Załóż je za darmo!

Zapomniane hasło

News

Młody Robotyk Poziom 3 od 30 Listopada

2019-11-07

Nadeszła pora przejść na wyższy poziom wtajemniczenia! ;)

czytaj więcej...

Młody Robotyk Poziom 1 już w Październiku

2019-08-30

Sztandarowy kurs z robotyki Ale Robot, czyli Młody Robotyk Poziom I to cykl czterech trzygodzinnych spotkań pełnych konstruowania, programowania i zabawy z robotami i klockami LEGO. Zajęcia cykl to czterech kolejnych spotkań w Bałuckim Ośrodku Kultury „RONDO”, a najbliższa edycja rozpocznie się już 9 listopada!

czytaj więcej...

Zajęcia Ale Robot w ciągu roku szkolnego.

2019-08-30

Wkrótce rozpoczniemy zapisy na zajęcia w szkołach podstawowych na terenie Łodzi i okolic.

czytaj więcej...

Newsletter

NASI PARTNERZY

Bałucki Ośrodek Kultury

Zajęcia z robotyki co sobotę w BOK "Rondo"

Opublikowano:

Skończyły się wakacje - przyszedł czas na naukę! Oprócz klasycznych zajęć w szkolnych ławach rozpoczynają się też zajęcia pozaszkolne.

Zabawa klockami LEGO, budowa mini modeli różnego rodzaju maszyn, programowanie oraz elementy matematyki, fizyki oraz elementy wielu innych przedmiotów szkolnych - to wszystko składa się na edukacyjne zajęcia z robotyki firmy Ale Robot.

Każde spotkanie to inny robot i inne zadanie do wykonania! Na zajęciach dzieci z pomocą instruktorów budują różnego rodzaju maszyny, a autka jeżdzące po labiryncie, waleczni wojownicy sumo czy miniaturowe wersje robotów spotykanych w fabrykach to tylko niektóre z urządzeń, które dzieci budują w trakcie swojej przygody z LEGO. Oprócz budowy równie ważny element zajęć to programowanie, dzięki któremu roboty stają się "inteligentne" i mogą wykonywać rozmaite, zaplanowane przez dzieci, zadania. Każde zajęcia poprzedzone są krótkim wykładem związanych z zastosowaniem robotów w życiu codziennym, a na zakończenie zajęć dzieci mają czas na zabawę i modyfikowanie swoich konstrukcji.

Zajęcia Młody Robotyk Poziom I tradycyjnie będą odbywać się w Bałuckim Ośrodku Kultury "Rondo" (Łódź, Limanowskiego 166). Pierwsze spotkanie już 6 października. Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku 7-13 lat, a na cykl składają się 4 zajęcia po 180 minut, które bedą odbywać się co sobotę w godzinach 10:00 - 13:00.

Szczególnie zaangażowani konstruktorzy będą mogli kontynuować kurs na kolejnych poziomach (Młody Robotyk Poziom II i Młody Robotyk Poziom III).

Dzięki warsztatom Ale Robot dziecko:
- lepiej zrozumie otaczający je świat,
- zbuduje niezwykłe maszyny,
- nauczy się budować i programować roboty,
- nauczy się pracy w zespole,
- rozwinie wyobraźnię, umiejętność kreatywnego i logicznego myślenia,
- zobaczy, że nauka może też być świetną zabawa

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

– pod numerem telefonu 661 09 29 01
– za pośrednictwem facebooka.
– za pośrednictwem strony zakładka kontakt.