Ale Robot

Zapisz na zajęcia

Zaloguj się

Nie masz konta? Załóż je za darmo!

Zapomniane hasło

News

Młody Robotyk Poziom 3 od 30 Listopada

2019-11-07

Nadeszła pora przejść na wyższy poziom wtajemniczenia! ;)

czytaj więcej...

Młody Robotyk Poziom 1 już w Październiku

2019-08-30

Sztandarowy kurs z robotyki Ale Robot, czyli Młody Robotyk Poziom I to cykl czterech trzygodzinnych spotkań pełnych konstruowania, programowania i zabawy z robotami i klockami LEGO. Zajęcia cykl to czterech kolejnych spotkań w Bałuckim Ośrodku Kultury „RONDO”, a najbliższa edycja rozpocznie się już 9 listopada!

czytaj więcej...

Zajęcia Ale Robot w ciągu roku szkolnego.

2019-08-30

Wkrótce rozpoczniemy zapisy na zajęcia w szkołach podstawowych na terenie Łodzi i okolic.

czytaj więcej...

Newsletter

NASI PARTNERZY

Bałucki Ośrodek Kultury

Już wkrótce kolejne warsztaty!!!!!

Opublikowano:

W marcu rozpoczyna się kolejna edycja naszych sztandarowych warsztatów z robotyki. Na zajęciach z cyklu Młody Robotyk Poziom I młodzi inżynierowie poznają podstawowe informacje z tej dziedziny nauki, a każde z czterech zajęć to inny robot, z inną konstrukcją i programem sterującym. W trakcie zajęć dzieci tworzą własne inteligentne urządzenia z klocków LEGO, a następnie programują je, by same wykonowały rozmaite zadania. Po zakończeniu zajęć na Poziomie I dla chętnych przewidziane są dwa kolejne cykle, na których dzieci kontynują swoję przygodę z robotyką przy budowie trudniejszych i bardziej zaawansowanych programistycznie robotów.

Zajęcia Młody Robotyk Poziom I tradycyjnie będą odbywać się w Bałuckim Ośrodku Kultury „Rondo” (Łódź, Limanowskiego 166). Pierwsze spotkanie odbędzie się 9 marca. Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku 7-13 lat, a na cykl składają się 4 zajęcia po 180 minut, które bedą odbywać się co sobotę w godzinach 10:00 – 13:00.


Informujemy, że w tym roku nie prowadzimy Półkolonii w Łodzi, mamy natomiast propozycje dla dzieci z Gorzkowic. W pierwszy tydzień ferii poprowadzimy tam warsztaty z robotyki. Zajęcia odbędą się w dwóch grupach wiekowych: 6-8 oraz 9-14 lat. Więcej informacji na załączonej grafice.