Ale Robot

Zapisz na zajęcia

Zaloguj się

Nie masz konta? Załóż je za darmo!

Zapomniane hasło

News

Młody Robotyk Poziom 1 już w Październiku

2019-08-30

Sztandarowy kurs z robotyki Ale Robot, czyli Młody Robotyk Poziom I odbędzie się w cztery kolejne soboty października. Zajęcia rozpoczynają się 5 października!

czytaj więcej...

Zajęcia Ale Robot w ciągu roku szkolnego.

2019-08-30

Wkrótce rozpoczniemy zapisy na zajęcia w szkołach podstawowych na terenie Łodzi i okolic.

czytaj więcej...

Palny wakacyjne

2019-07-01

Choć wakacje tuż, tuż, a dzieci myślą już o wakacyjnym lenistwie, to dla nas wakacje zapowiadają się pracowicie - tym bardziej, że nie wszystkie dzieci spędzają wakacyjny czas wylegując się na plaży lub energicznie przemierzając górskie szlaki :)

czytaj więcej...

Newsletter

NASI PARTNERZY

Bałucki Ośrodek Kultury

Opinie

Jeśli chcesz się podzielić z nami swoją opinią na temat warsztatów Ale Robot, napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego lub wysyłając maila na adres info_at_alerobot.pl.

Najciekawsze opinie zamieścimy na naszej stronie.

Syn po zajęciach opowiadał mi przez całą drogę do domu o robotach. Nie może się doczekać kiedy znowu będzie mógł przyjść na zajęcia.

Natalia, mama 8-letniego Adriana.


Mój 8-letni syn jest wielkim miłośnikiem klocków Lego. Zawsze gdy przeglądał stronę Lego w internecie marudził, jakby chciał dostać zestawy z robotami Mindstorms. Niestety ich ceny nie są dla śmiertelników. Na szczęście pojawiła się Akademia Robotyki. Jesteśmy po zajęciach na poziomie 0. Synowi bardzo się podobało, 2 godziny minęły błyskawicznie, a robot którego sami zbudowali i zaprogramowali był powodem wielkiej dumy i satysfakcji. Już zapisaliśmy się na następny poziom. Pan wykładowca jest bardzo sympatyczny i ma świetny kontakt z dziećmi. Polecam jako rozwijającą alternatywę dla gier i seriali.

Aleksandra, mama 8-letniego Mateusza


Dziękujemy za wspaniałe prowadzenie urodzin syna.
Wszystkim dzieciom bardzo się podobało:)

Ania, mama 12 letniego Adama