Ale Robot

Zapisz na zajęcia

Zaloguj się

Nie masz konta? Załóż je za darmo!

Zapomniane hasło

News

Już wkrótce kolejne warsztaty!!!!!

2019-01-28

Już wkrótce rozpoczyna się cykl zajęć Młody Robotyk Poziom 1. Natomiast w ferie zapraszamy dzieci z Gminy Gorzkowice na tydzień z robotyką.

czytaj więcej...

Zapisy na zajęciach w szkołach: SP169 i SP202 w Łodzi

2018-09-11

Informacja o zajęciach dodatkowych z robotyki dla uczniów ze Szkół Podstawowych nr 169 i nr 202 w Łodzi.

czytaj więcej...

Zajęcia z robotyki co sobotę w BOK "Rondo"

2018-09-07

Zajęcia Młody Robotyk Poziom I tradycyjnie będą odbywać się w Bałuckim Ośrodku Kultury "Rondo" (Łódź, Limanowskiego 166). Pierwsze spotkanie już 6 października. Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku 7-13 lat, a na cykl składają się 4 zajęcia po 180 minut, które będą odbywać się co sobotę w godzinach 10:00 - 13:00.

czytaj więcej...

Newsletter

NASI PARTNERZY

Bałucki Ośrodek Kultury

Opinie

Jeśli chcesz się podzielić z nami swoją opinią na temat warsztatów Ale Robot, napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego lub wysyłając maila na adres info_at_alerobot.pl.

Najciekawsze opinie zamieścimy na naszej stronie.

Syn po zajęciach opowiadał mi przez całą drogę do domu o robotach. Nie może się doczekać kiedy znowu będzie mógł przyjść na zajęcia.

Natalia, mama 8-letniego Adriana.


Mój 8-letni syn jest wielkim miłośnikiem klocków Lego. Zawsze gdy przeglądał stronę Lego w internecie marudził, jakby chciał dostać zestawy z robotami Mindstorms. Niestety ich ceny nie są dla śmiertelników. Na szczęście pojawiła się Akademia Robotyki. Jesteśmy po zajęciach na poziomie 0. Synowi bardzo się podobało, 2 godziny minęły błyskawicznie, a robot którego sami zbudowali i zaprogramowali był powodem wielkiej dumy i satysfakcji. Już zapisaliśmy się na następny poziom. Pan wykładowca jest bardzo sympatyczny i ma świetny kontakt z dziećmi. Polecam jako rozwijającą alternatywę dla gier i seriali.

Aleksandra, mama 8-letniego Mateusza


Dziękujemy za wspaniałe prowadzenie urodzin syna.
Wszystkim dzieciom bardzo się podobało:)

Ania, mama 12 letniego Adama